Skropstu atjaunošana un augšana

Izvēlieties pašu labāko, lai stiprinātu, palielinātu apjomu un veicinātu ātrāku skropstu augšanu ar profesionālo Lashcode serumu!

Pasūtīt tagad
lashcode

Skropstu atjaunošana un augšana

Apjoms

Divreiz garākas skropstas, daudz lielāks apjoms un biezums

Kopšana

Baro, atjauno un stiprina vājas un smalkas skropstas

Aplikators

Precīzs aplikators, kas atvieglo seruma ikdienas lietošanu

01Efekts

Garākas,
biezākas un apjomīgākas skropstas

Lashcode – pirms

Lashcode serums nodrošina intensīvu mitrināšanu, dziļu barošanu un atjaunošanu. Tas padara folikulas stiprākas un atdzīvina skropstas, novēršot skropstu izkrišanu un palielinot apjomu. Serums katru skropstu pārklāj ar zīdainu aizsargpārklājumu.

Tas padara skropstas vizuāli stiprākas, biezākas un garākas – pirmie pamanāmie efekti parādās jau pēc 2 nedēļām. Sniedziet vislabāko savām skropstām un izbaudiet satriecošus un dabiskus rezultātus!

Lashcode

Lashcode
Eyelash Serum

Pasūtīt tagad
Precīzs Lashcode aplikators

02

Precīzs
aplikators
ātra un vienkārša lietošana

Kad rūpējaties par skropstām, dariet to pareizi. Lashcode seruma aplikators apvieno ergonomiku ar rūpīgi izstrādātu formu, kas nozīmē, ka šī produkta lietošana ir ātra un vienkārša. Satriecošas skropstas tikai pāris sekundēs? Ar Lashcode tas ir iespējams.

Birstītes izmērs ļauj serumu uzklāt gar skropstu līniju, tieši pie pašām saknēm ar vienu rokas vēzienu. Nekādas pilēšanas, nekādu problēmu.

Precīzs Lashcode aplikators
Lashcode inovatīvā formula

03

Inovatīvā
formula
augstākās kvalitātes sastāvdaļas

Neaizstājams ikdienā, Lashcode seruma formula ir dabas iedvesmots risinājums, ko papildina jaunākie mūsdienu kosmetoloģijas atklājumi.

Dabiskās barības vielas, kas atbildīgas par skropstu barošanu, tiek apvienotas ar peptīdiem, kas fokusējas uz skropstu augšanas veicināšanu un atjaunošanu. Tas ir tieši tas, kas vajadzīgs jūsu skropstām! Palutiniet tās ar vislabāko kopšanu.

04

Lashcode
seruma
galvenās sastāvdaļas
Lashcode sastāvdaļas – sojas un kviešu dīgļu ekstrakti
Lashcode sastāvdaļas – sojas un kviešu dīgļu ekstrakti

SOJAS UN KVIEŠU DĪGĻU EKSTRAKTI – nodrošina dziļu skropstu atjaunošanu. Baro un uzlabo tekstūru, sniedz mitrināšanu. Veicina skropstu augšanu un novērš izkrišanu un novecošanos.

Lashcode sastāvdaļas – baicaleīns
Lashcode sastāvdaļas – baicaleīns

BAICALEĪNS – Baikāla Scutellaria lateriflora saknes ekstrakts. Satur flavonoīdus, kas aizkavē novecošanās procesus un izveido mikroskopisku aizsargapvalku ap katru skropstu. Pazīstams kā dabīgs UV filtrs.

Lashcode sastāvdaļas – arginīns
Lashcode sastāvdaļas – arginīns

ARGINĪNS – dabiska aminoskābe, kas efektīvi mitrina skropstas. Palīdz barības vielām iekļūt skropstu folikulās. Stimulē skropstu augšanu un novērš skropstu izkrišanu.

Lashcode sastāvdaļas – peptīdi
Lashcode sastāvdaļas – peptīdi

PEPTĪDU KOMPLEKSS – veicina keratīna sintēzi, kas ir galvenā skropstu sastāvdaļa, atjaunojot matus un reģenerējot tos. Paātrina dabisko skropstu augšanas procesu, tās stiprinot. Padara skropstas vizuāli apjomīgākas.

Lashcode
Eyelash Serum

Pasūtīt tagad

05

Fantastiskas skropstas
tikai ar 3 soļiem
Ērta lietošana

Parūpējieties par savām skropstām kā īsts profesionālis. Tagad tas ir iespējams, pateicoties mūsu precīzajam aplikatoram kopā ar rūpīgi izvēlētām sastāvdaļām. Lashcode formula nogādā svarīgās uzturvielas tieši skropstu folikulās.

Soli pa solim lietošana:
  • Noņemiet kosmētiku un notīriet skropstas un plakstiņus no netīrumiem.
  • Izmantojot plāno un precīzo aplikatoru, uzklājiet serumu gar augšējo un apakšējo skropstu saknēm.
  • Atkārtojiet šo procesu katru dienu pirms gulētiešanas.

Skropstu pieaudzēšanas procedūra vēl nekad nav bijusi tik vienkārša! Jūs esat tikai trīs soļu attālumā no satriecoša izskata. Turpiniet lietot Lashcode serumu katru dienu un pabarojiet savas skropstas ar pašām labākajām sastāvdaļām.

Lashcode
Lashcode eyelash serum

Vēlaties vēl izteiksmīgākas skropstas?

Izmēģiniet Lashcode skropstu tušu

Mūsu serums ir pirmais solis ceļā uz burvīgu izskatu. Uzlabojiet savu izskatu ar Lashcode skropstu tušu, kas ne tikai palielina seruma skropstu atjaunojošo spēku, bet arī padara tās redzamākas. Skropstu tuša palielina skropstu garumu, biezumu un krāsu tikai ar vienu pieskārienu.

Iegādājieties šo perfekto komplektu, kas īpaši paredzēts skropstu kondicionēšanai un izcelšanai!

Uzzināt vairāk

Lashcode mascara

06

BUJ Viss,
kas jums jāzina
Lascode
Kāds ir Lashcode seruma sastāvs?
Lashcode Eyelash Serum INCI:
Aqua, Myristoyl Pentapeptide-17, Myristoyl Hexapeptide-16, Propanediol, Arginine, Lactic Acid, Glycine Soja Germ Extract, Triticum Vulgare Germ Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Sodium Benzoate, Gluconolactone, Calcium Gluconate, Sodium Chloride, Alcohol, Sodium Hydroxymethylglycinate, Ethyl Tafluprostamide, Citric Acid, Triethanolamine.
Kāds ir Lashcode seruma derīguma termiņš?
Lashcode skropstu serums visas savas īpašības saglabā 2 gadus pēc izgatavošanas datuma. Pēc sākotnējās atvēršanas serumu var lietot līdz 12 mēnešiem.
Kāds ir Lashcode seruma aplikators?
Lashcode seruma tūbiņai ir smalks un precīzs aplikators. Tā izmērs un forma ļauj serumu uzklāt pareizajās vietās, kā arī ar to viegli un droši var manevrēt acu tuvumā. Aplikatora šaurais gals ļauj vienkārši uzklāt nelielu seruma daudzumu, kas ir būtisks produkta efektīvai darbībai.
Kādi ir regulāras Lashcode lietošanas ieguvumi?
Lashcode rūpējas par skropstām jau no pirmās lietošanas reizes. Sastāvdaļas iekļūst ādā un nokļūst skropstu folikulās, kur sāk iedarboties no iekšpuses. Tas stimulē skropstas augt garas, biezas un tumšas. Izveidojot aizsargpārklājumu ap katru skropstu, Lashcode novērš trauslumu, retināšanos un skropstu izkrišanu. Pēc pāris lietošanas reizēm skropstas ir manāmi biezākas, garākas un stiprākas. Serums uzlabo skropstu izturību un lieliski sagatavo tās ikdienas kosmētikai, izmantojot Lashcode skropstu tušu.
Vai Lashcode sniegs man ātrākus rezultātus, ja es to lietošu biežāk?
Nē. Lashcode serums jālieto saskaņā ar lietošanas instrukciju, tas nozīmē, ka tas ir jālieto vienu reizi dienā uz tīriem, sausiem plakstiņiem tieši pie skropstu saknēm. Biežāk lietojot serumu, iedarbība netiks paātrināta.
Privātuma politika

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējos rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai būtiskās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika